Doğalgaz dedektörümüz İGDAŞ onaylı

Sertifikalı güvenli ürünleri tercih edin

GZD-01 serisi doğalgaz dedektörlerimiz TS EN 50194-1 onaylıdır.
Tüm projelerinizde standartlara haiz ürünleri tercih edin. EDS üretimi doğalgaz dedektörleri sizlerin ihtiyaçları ve önerileri doğrultusunda geliştirilmiştir. Doğalgaz havadan hafif ve kokusuz bir gazdır. Bu gazın da ek ve kullanım noktalarında sızması riski vardır. Dedektörlerimiz gaz kaçağını algılamak, ses ve LED ile yüksek seviyede alarm vermek için tasarlanmıştır.

Gaz algılama performansı mükemmeldir.. Küçük ve şık tasarımı ile ev ve ofis kullanımı için uygundur.

Evsel Mutfak (Pişirme Ocağı ve Kombi gibi) bu tür uygulamalarda gaz alarm cihazı kullanım tercihi genelde kullanıcıya bırakılmıştır. Ancak günümüzde doğalgazın konutlarda kullanılmasından dolayı meydana gelen gaz kaçak kazaları nedeniyle zorunlu ihtiyaca neden olmuştur.

Ürünlerimiz duyulur/görülür alarm veren bir modeldir. Tek başına kullanılabilir. Herhangi bir kontrol fonksiyonlu seçeneğin tercihine gerek yoktur. Apartman, villa tipi ile bodrum katında kat kaloriferinde, mutfakta da pişirme ocaklarında ve buna benzer gaz tüketimi olan alanlarda uygulamalar genelleştirilmektedir.

Örneğin; kat kaloriferinin bulunduğu mekana yerleştirilen bir sensör ile kaçak bodrum katında dahi olsa üst kat mutfakta yerleşik merkezi dedektörün duyulur, görülür alarmı ile uyarı yukarı doğru taşınabilmektedir.

Dedektörlerimiz 50metrekarelik koruma alanını kapsar.

 

Detaylı ürün bilgisi için lütfen tıklayınız...

 

 

 

 

 

 


Eklenme Tarihi: 25.12.2019

[ Geri Dön ]