EDS, elektronik geçiş kontrol sistemi üreticisi olan, İngiltere’de 1985 yılında kurulan Paxton Access firması ile distribütörlük anlaşması imzaladı.


 

Paxton,  mühendislik alanında mükemmeli hedefleyerek, hedefleri doğrultusunda yenilikçi ve akıllı sistemler dizayn edip üretimini yapmaktadır. 1993 yılından beri kesintisiz bir büyüme gerçekleştiren firma, bu sebeple hizmet kalitesinin devamlılığını garanti altına almıştır. Elektronik kapı geçiş sistemleri,  sağladığı ekstra güvenliğin yanı sıra getirdiği pratik çözümlerle zaman kaybının da önüne geçer. Yüksek ürün kalitesi, ücretsiz Türkçe yazılım güncellemesi (Net2), Kolay konfigürasyon ve kurulum, Farklı okuyucu ve panel seçenekleri (kablosuz geçiş kontrol paneli)Paxton Access`in sunduğu diğer avantajlar arasında gösterilmektedir.

 

Elektronik kapı geçiş sistemleri,  sağladığı ekstra güvenliğin yanı sıra getirdiği pratik çözümlerle zaman kaybının da önüne geçer.

 

Yüksek ürün kalitesi, ücretsiz Türkçe yazılım güncellemesi (Net2), Kolay konfigürasyon ve kurulum, Farklı okuyucu ve panel seçenekleri (kablosuz geçiş kontrol paneli)Paxton Access`in sunduğu diğer avantajlar arasında gösterilmektedir.

 

 


Eklenme Tarihi: 16.05.2013

[ Geri Dön ]