Intersec 2020

 

 

   

 

  

 

19-21 Ocak 2020 tarihinde Dubai`de düzenlenen dünyanın önde gelen güvenlik, emniyet ve yangından korunma fuarı Intersec 2020`de Türkiye`den Yerli Üretici olarak yer aldık.
Gururla sergilediğimiz ürünlerimizi 50 farklı ülkeden 900`den fazla ziyaretçi ile buluşturduk. Markamıza ve ürünlerimize gösterilen ilgi ve geri dönüş bizi çok gururlandırdı.

Fuarda Volcano adresli yangın algılama sistemimiz, duman, ısı ve dual dedektörlerimiz ile dokunmatik ekranlı modern kontrol panelinimizi sunduk. 
Janus, tamamen kablosuz, kolay kurulabilen, mobil uygulama (Android ve iOS) ile yönetilebilen, ses ile yönlendirilebilen arayüz, küçük ve modern tasarımlı hareket (PIR) dedektörü, manyetik kontak, uzaktan kumanda ve harici sirenden oluşan hırsız alarm sistemimiz gösterildi. 
Neptüne, EN 50545-1 gaz algılama standartlarına uyumlu, dokunmatik ekranlı gaz alarm paneli, modern tasarımlı CO, NO, NO2, LPG, Metan gaz dedektörlerinden oluşan adresli gaz algılama sistemimiz yer aldı. 
Tek başına çalışan, buton ve ipli WC ürünlerinin de yer aldığı engelli yardım ve sesli uyarı sistemimiz fuardaki standımızda ziyaretçilerimiz ile buluştu.

EDS ailesi olarak standımızı ziyaret eden tüm misafirlerimize teşekkür ederiz. Yeni fuar ve etkinliklerde görüşmek dileğiyle...

 


Eklenme Tarihi: 30.01.2020

[ Geri Dön ]