Kilsen Teknik Eğitimi Gerçekleştirdik

 

 

EDS, Kilsen Adresli Yangın Algılama Teknik Eğitimini Gerçekleştirdi.

 

 

3 Ağustos 2017 tarihinde çözüm ortaklarımızın katılımıyla "Kilsen Adresli Yangın Algılama" eğitimini gerçekleştirdik. Eğitime çözüm ortaklarımızın teknik personeli eşlik etti.

 

Eğitim Kilsen`in KFP-A serisini kapsıyordu. KFP-A ailesi merkezden izlenebilen, güvenilir ağ yapısına ihtiyaç duyulabilecek büyük ve orta ölçekli bağımsız proje uygulamalarından, çok katlı üst düzey bina uygulamalarına kadar tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek gelecek nesil adresli yangın alarm panellerinden oluşmaktadır.

 

KFP-A ailesi müşterilerimizin beklentilerinin karşılanması için tüm esnekliği sağlamaktadır. Yeni projeden, proje genişlemelerine ve retrofit uygulamalarına kadar farklı uygulamalar yapabilmek mümkündür. Montaj esnasında ise board üzerindeki tüm elektronik aksamları kolayca çıkarıp takabilmek mümkündür. Montaj bittikten sonra ise elektronik aksam kurulumları oldukça kolay bir şekilde yapılır.

 

KFP-A panelleri öncelikle müşterilerin hayatları boyunca bildikleri ve kullandıkları bir markaya karşı duydukları güven duygusunu yansıtmaktadır. KFP-A serisi yangın panelleri kurulum personeli için son teknoloji ile donatılmıştır.

 

Kurulum yapan firmalar için zaman ve hızlı kurulum büyük önem arz etmektedir. Bir sistemi kurup çalışır durumda bırakmanın aşağı yukarı ne kadar zaman alabileceğini bilmek, en doğru teklifi sunmak açısından oldukça önemlidir. Kurulumu zor olan ya da yerel onaylarının ilgili makamlardan beklenildiğinden daha geç sürede alınabilen bir sistem daha maliyetli olmakla kalmayıp, aynı zamanda ticari hayatınızda bir risk faktörü teşkil ederek müşteriniz ile sorunlar yaşamanıza sebebiyet verecektir. KFP-A yangın panellerinin kurulumu kolay ve hızlı olup servis hizmeti de kolay verilebilmektedir.

 

Tüm teknik detaylarla anlatılan eğitim sonrasında online sınav yapılmıştır. Tüm eğitime ve online sınava katılan konuklarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ederiz. Bir sonraki eğitimde görüşmek üzere, sizleri de bekliyoruz

 

 

 

EĞİTİM VİDEOLARI İÇİN LÜTFEN YOUTUBE SAYFAMIZI ZİYARET EDİNİZ 

 


Eklenme Tarihi: 29.08.2017

[ Geri Dön ]