Masalsı bir gezinti yeri Paris

2014 yılı son 3 aylık hedef ciroya ulaşıp kampanyadan faydalanan çözüm ortaklarımız için düzenlenen 23 Mart-2 nisan tarihleri arasındaki Paris turumuz gerçekleşti. 

 

 

İlk gün ppanoramik şehir turumuz için Parise hareket edildi. Varışımızın ardından Paris şehir turumuz başladı. Champs elysees, Concorde Meydanı, OPera, Quartier Latin, Invalides, İles de la Cites, Notre Dame Kilisesi, Eiffel Kulesi, Seine Nehri, Ressamlar Tepesi şehir turunda görülecek yerler arasındaydı. Fotograf molaları sonrasında dinlenmeye çıkılan günün akşamında arzu eden konuklarımız Paris by night & Lido show turuna katıldılar.

 

Şehrin doyumsuız manzarasını doya doya izleme olanağı bulacağımız Paris kadar Fransa′nında sembolü olan Eiffel Kulesinde zirveye çıkıldı. Burada konuklarımız kahvelerini yudumlayarak ya da teleskopla manzaranın detaylarını keşfederek geçirdiler.

 

Tekne ile Seine nehrinde 1 saat 15 dakikalık bir gezintiye başlandı. Tekne turu sırasında görülecek yerler arasında; Amerikan  kilisesi, Millet meclisi, Dışişleri bakanlığı, Orsay müzesi, Cite adası, notre dame katedrali, Adliye sarayı, Conciergerie hapishanesi, Belediye sarayı, New torktaki Özgürlük heykelinin sembolik bir örneği bulunmaktadır.

 

Arzu edenler herkesin rüyalarını süsleyen ve dünyanın en büyük eğlence parklarından biri olan disneyland eğlence Parkı turumuza katıldılar. Gezimizde, Hayaletler evi, Mark twain′in gemisi, çılgın maden treni, Indiana  Jones, Robinson′un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası, araba yarış pisti gibi aktivitelerlebüyükler de en az küçükler kadar eğlenip ve disney karakterleriyle beraber gün boyunca çok keyifli anlar yaşadılar.

 
Edebiyat, sanat ve tarih kokan sokakları, masalsı bir gezinti yeri Paris′den ayrılırken, EDS ailesi olarak, değerli katılımlarından dolayı çözğm ortaklarımıza çok teşekkür ederiz. 

                

                          

Eklenme Tarihi: 09.04.2015

[ Geri Dön ]