Vicor Power Systems

VICOR | EDS ELEKTRONİK

 

Vicor Power Systems, MIL-COTS VPX uygulamaları için yeni bir VITA 62 uyumlu güç kaynağı ailesi sunuyor.

 

 vicor

 

Vicor Power Systems`ın yeni VITA 62 uyumlu güç kaynakları serisi, 3U Açık VPX sistemleri için tasarlanmıştır ve sağlam, iletken soğutmalı bir kasada yüksek verimlilik ve yüksek güç yoğunluğu sağlar. İlk ürünler nominal olarak 28V veya 270V DC girişle çalışır, önceden tanımlanmış çıkış voltajları 3.3V ile 12V arasındadır ve 600W`a kadar güç sağlar. Farklı çıkış voltajları veya güç seviyeleri gerektiren müşteriler, kendi spesifikasyonlarını karşılamak için özelleştirilmiş bir güç kaynağı talep edebilir.

EDS Elektronik, 1990 yılından beri Vicor Türkiye Distribütörüdür. 

Daha fazla bilgi için eds@eds.com.tr ile iletişime geçebilirsiniz.


Vicor Hakkında
Vicor Corporation, modüler güç bileşenleri ve tam güç sistemleri tasarlar, geliştirir, üretir ve pazara sunar. Merkezi Andover, Massachusetts`te bulunan Vicor, kurumsal ve yüksek performanslı bilgi işlem, endüstriyel ekipman ve otomasyon, telekomünikasyon ve ağ altyapısı, araçlar ve nakliye, havacılık ve savunma dahil olmak üzere ürünlerini güç sistemleri pazarına satmaktadır.
Web sitesi: http://www.vicorpower.com/Etiket: vicor, vicor Türkiye, Vicor Türkiye Distribütörü, güç elektroniği, vicorpower, vicor power, V*I Chip products,brick series, DC-DC converters, AC-DC power supplies, DC-DC power supplies, Front End modules, Military COTS products, Custom Power solutions

 

 


Eklenme Tarihi: 22.02.2019

[ Geri Dön ]