Yeni bir ödül daha kazandık

Klaxon`un EN54-23 uyumlu Sonos Pulse yangın siren flaşörü, 2015 PSI Premier Ödülleri`nde yılın yangın güvenlik ürünü ödülünü kazandı.

PSI Premier Ödülleri kampanyasına, 8 ödül kategorisi için sanayiden toplamda 10,000`den fazla oy verildi.

Sonos Pulse EN54-23 uyumlu siren ve flaşörü, bir yangın durumunda duyu organlarında özürlülüğü bulunan veya duyularını kısıtlayan koşullarda çalışan kişiler dahil tüm çalışanların bilgilendirilmesini sağlayacak şekilde tasarlanmışlardır. Pulse Alert teknolojisi içeren ve EN54-23 uyumlu Klaxon sirenleri; binaların daha hızlı tahliye edilmesine, tahliye gereksinimlerinin belirsizliğe yer vermeyecek şekilde açık olmasına ve personelin kendini güvende ve emniyette hissetmesine yardımcı olur.

Şirketin pazarlama müdürü Clym Brown, ödülle ilgili şu yorumu yapmıştır: "PSI Premier Ödülleri özeldir çünkü sahada kullanılacak ürünleri seçen, şartname hazırlayan ve kurulum yapan kişiler gibi önemli insanlar tarafından verilen oylar ile seçilmektedir. Sonos Pulse ürününün endüstri tarafından 2015 yılının Yangın Güvenlik Ürünü seçilmesinden son derece mutluyuz ve destek veren herkese teşekkür etmek isteriz."

 

 


Eklenme Tarihi: 21.07.2015

[ Geri Dön ]