Sık Sorulan Sorular
 
No Grup Başlık Açıklama
1 Alarm Texecom paneller hibrit midir? Evet, paneller kablolu ve kablosuz bağlantılar yapılabilmektedir.
10 Alarm Texecom Ricochet nedir? Ricochet kablosuz bir cihazın verici olarak başka bir PIR dedektörü görmesidir. Bu sayede çok uzun menzillerede ulaşabilir. Sanal haritalama sayesinde cihazların haberleşme ve pil bilgii alınabilir. Hangi cihazın hangi cihazı sekme olarak kullandığı görülebilir.
13 CCTV Nx8 ile Nx8-E panelleri arasında ne farklılık vardır? Nx8 - 8 Bölge Kablolu 48 bölgeye genişleyebilir, Nx8-E 8 bölge kablolu 192 bölgeye genişleyebilir.
14 CCTV EDS OD912 duman dedektörlerini bütün alarm panellerinde kullanabilir mi? OD912 modeli duman dedektörleri bütün kablolu alarm panellerinde kullanılabilir.
15 CCTV EDS UZT3/R3 kablosuz kumandalar hangi panellerde kullanılabilir? UZT3/R3 kablosuz kumanda key swich (anlık tetiklemeli anahtarlar) özelliği olan panellerin tümünde kullanılabilir.
16 CCTV EDS marka hangi yardımcı ürünlerde bütün miktardadır? Telefon arayıcı, Nem sensörü, Gaz dedektörü, panik butonu, alarm sistemlerinde yardımcı ürün olarak kullanabilecek ürünlerdir.
17 CCTV EDS AS240TR kablosuz alarm sirenlerini tüm alarm sistemlerinde kullanabilir miyiz? EDS Kablosuz siren universal modeli EDS AS240TR kablosuz siren AS240 RF ile birlikte tüm alarm sistemlerinde kablosuz siren olarak kullanılabilir.
2 Alarm Texecom panellerde zone çiftleme yapılabilir mi? Evet, yapılabilir
3 Alarm Texecom paneller kaç adet telefon numarası arar? 2 asıl, 2 yedek, 4 telefon
4 Alarm Texecom panellerde uzak telefonla kurma kapatma özelliği var mı? Premier 816+ / 832 modellerinde mevcuttur
5 Alarm Texecom panelde hard reset özelliği var mıdır? Evet , vardır sahada resetlenebilir.
6 Alarm Texecom panellerde, yangın dedektörü bağlantı mevcut mudur? Evet, 2 telli dedektör bağlanabilir
7 Alarm EL panellerde kaç adet kablosuz cihaz bağlanabilir? 32 kablosuz 1 adet kablolu bağlantı yapılabilir.
8 Alarm EL panellerdeki GSM /GPRS modelin farkı nedir GSM /GPRS modelde karasal hat olmadan sim kart üzerinden arama veya akılı cihazlarla uzaktan kurma çözme raporlama yapılabilmektedir.
9 Alarm Texecom setlerinde hangi ürünler mevcuttur? Texecom 4+12 bölgeli Alarm Paneli + Trafo Texecom Tuştakımı AS260K Harici Siren + Pil Texecom Compact IR PIR Dedektör + Ayak CQR SC517 yüzey montaj manyetik kontak Akü 12V/4.5Ah
[ Geri Dön ]