Texecom

 Texecom | EDS Elektronik

EDS Elektronik,Texecom Tek Yetkili Türkiye Distribütörüdür. Daha fazla bilgi için eds@eds.com.tr ile iletişime geçebilir veya web sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 

Texecom 

Texecom Hakkında;

Texecom, dünyanın dört bir yanındaki insanları ve mülkleri koruyan, özel tasarım çözümleri sunan Avrupanın en büyük bağımsız güvenlik alarm uzmanıdır. Texecom ödüllü ürünleri, çok çeşitli hareket dedektörleri, kontrol panelleri, çevre koruma cihazları, yangın dedektörleri ve harici sirenler dahil, harici ve dahili güvenlik gereksinimlerinin her yönünü kapsar.

 

Texecom, evrensel olarak kabul görmesi için yeni bir çığır açan kablosuz teknoloji olan Ricochet mesh networkü başlattı.İngilterede elişmiş tesislerinde tüm ürünlerin tasarımı, üretimi ve kapsamlı testleriyle gelişimin tüm yönleri için tam kontrol sağlanır. Tutkuyla ve yenilikçiliğe, çalışma kolaylığına, stil ve güvenilirliğe odaklanan ürün gereksinimleri, hem kalite hem de performans açısından üstün olan ileri düzey tasarımlara göre tasarlanmıştır.

 

Texecom, Avrupa ve uluslararası standartların taleplerini aşan ürünler sunmaya kararlıdır. Texecom, beklentileri aşmak için tasarlanmış yenilikçi ürünler üretmekten gurur duyuyor. Bu serideki her ürün, en son Avrupa Standartlarının gerekliliklerine tamamen uygundur.

 

Texecom bir Halma Şirketidir. Halma, tehlike tespiti ve can koruması için ürünler yapar ve uzman elektronik, güvenlik ve çevre teknolojilerinde pazar lideridir.

 

Etiketler: Texecom, Texecom Türkiye, Texecom Türkiye distribütörü, alarm sistemi, alarm paneli, hareket dedektörü, PIR dedektör, hırsız alarm