Elmdene

Elmdene International Limited, güvenlik, yangın, erişim kontrolü, Hırsızlar ve CCTV endüstrileri için dünya standartlarında bir elektronik ürün üreticisidir.

1963 yılında İngiltere'nin güney kıyısındaki Portsmouth merkezli üretim tesisimizle kurulan ürün yelpazemiz, sektörün, müşterilerin ve son kullanıcıların değişen ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış yeni ürünlerin piyasaya sürülmesiyle büyümeye devam ediyor.

Amaçları, müşterilerimize ihtiyaç duyduklarında birinci sınıf ve sürekli destekle desteklenen yüksek kaliteli ve yenilikçi ürünler sunmaktır.

Kalite yönetim sistemi için BS EN9001 akreditasyonuna sahipler ve çevre yönetimi için ISO 14001 ile uyumludurlar. Dünya çapında kalite ve teknik standartların gereksinimlerini karşılamak için çalışmaktadırlar.

Yüksek standartta güvenilir ürünler üretmek, Elmdene'nin yaptığı her şeyin merkezinde yer alır. Elmdene, ISO 9001: 2015 akreditasyonuna sahip bir Kalite Yönetim Sistemine sahip olmanın yanı sıra, VdS, Nfa2p, INCERT, UL ve Kiwa da dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından kalite ve teknik standartlarda ürün üretiminde uzmanlaşmıştır.