Hanwha Vision

Hanwha Vision, güvenlik profesyonellerinin şimdiki ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış olan sağlam ve güvenilir kameralı güvenlik ürünleri sunuyor.
1952 yılında kurulan Hanwha Group Güney Kore'de ilk on işletmeler arasında olan şirketlerden biridir ve bir "FORTUNE Global 500" şirketidir. Hanwha Group’un imalat ve inşaat, finans ve hizmetler ve dinlence olmak üzere başlıca üç sektörde 52 yerel bağlı şirketi ve 146 global ağı bulunmaktadır. 60 yıldan fazla bir süredir endüstri lideri olan Hanwha’nın imalat ve inşaat sektöründeki işletmeleri temel kimyasallar ve gelişmiş malzemelerden emlak geliştirme ve toplam güneş enerjisi çözümlerine kadar çok çeşitli birçok alanda faaliyet göstermektedir. Bankacılık, sigorta, varlık yönetimi ve menkul kıymetleri kapsayan finans ağı, Güney Kore’de banka dışı en büyük finans grubudur. Hizmetler ve dinlence sektöründeki işletmeleriyse perakende ve dinlence alanlarında birinci sınıf yaşam tarzı hizmetler sunmaktadır.
Hanwha Vision’in bir parçası olarak Hanwha Vision Europe, güvenlik profesyonellerinin şimdiki ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış olan sağlam ve güvenilir kameralı güvenlik ürünleri sunuyor. Kameralarımız, video kayıt cihazlarımız ve diğer IP tabanlı aygıtlarımız, Hanwha markasıyla özdeşleşmiş olan hassas cihaz mühendisliği mirasını yansıtan titiz standartlara göre üretilmektedir.
Hanwha Vision’i diğerlerinden ayıran şey, ürünlerimizde birlikte alındığında müşterilerimize somut yararlar ve sıradışı bir değer sunan bir dizi yenilikçi özelliklerin uzun bir listesidir. Bu özelliklerin temelinde yatan teknolojilerin birçoğu Hanwha Vision’e özgüdür.
Hanwha Vision Europe son kullanıcılara video analizi gibi yazılım çözümlerini örneğin kamera içerisinden olduğu gibi uç noktalardan çalıştırabilme seçeneğini sağlamanın değerinin ilk farkına varan üreticilerdendir. Yüksek çözünürlüklü kameralarımızın en son neslinin temelinde yatan Açık Platform WiseNet III DSP yonga setimizin güçlü yanlarından biri de müşterilerimize kişisel ihtiyaçlarına en iyi şekilde uyan yazılım uygulamaları ile VMS’nin (video yönetim yazılımı) mükemmel bileşimini seçme konusunda tam özgürlük sağlamasıdır.
"Sınıfında En İyi" ürünlerin ve çözümlerin sunulması komple bir kameralı güvenlik çözümünü sunma sürecinin sadece tek bir parçasını oluşturmaktadır; birçoğu bağımsız ürün testlerinde yüksek puan alan Hanwha Vision ürünlerinin her birinin gücü, rakipsiz satış öncesi ve sonrası destekle arttırılmaktadır.
EDS, 2000 yılından beri Hanwha Vision Europe ürünlerinin Türkiye yetkili distribütörüdür.

Ürünler