Klaxon

Klaxon, birinci sınıf sesli ve görsel sinyalizasyon ekipmanlarının tasarımı ve üretiminde sağlayan İngiltere merkezli bir markadır. 

50 seneden fazla hizmet veren Klaxon firması, uyarı cihazları ve sinyalizasyon alanındaki çözümleri ile kendini kanıtlamış bir markadır. Bildirim sistemleri üzerine tasarladığı ekipmanlarıyla dünyanın dört bir yanına ulaşmaktadır. Her gün milyonlarca insan Klaxon ürünleri tarafından korunmaktadır.

Klaxon markası, sektör hayatı boyunca pek çok başarıya imza atmış ve kendini ürün yelpazesi konusunda sürekli geliştirmiştir. Üretim felsefesi; yüksek kalite, performans ve stil odaklıdır. Darbe uyarısı teknolojisi ile odayı tek bir cihazla koruyabilen ikaz sistemine sahiptir. Pek çok kamu kurumu ve özel kurumda Klaxon firmasına ait ürünler kullanılmaktadır. Marka pek çok alanda faaliyet göstermekle beraber; elektronik sirenler, ses alanında gelişmiş sirenler, işaret cihazları ve geniş alan bildirim ekipmanları üzerine çalışmaktadır. Bu anlamda yangın tahliye, endüstriyel sinyalizasyon ve toplu bildirim uygulamaları alanında üretim yapmaktadır.

Klaxon markası İngiltere'de bulunan tesislerinde, tüm ürünlerinin tasarımı ve gelişimi ile ilgili tam kontrol sağlar. Bu anlamda ödüllü bir hizmet kalitesi sunan firma, sektörde benzersiz bir müşteri desteğine sahiptir. Sahip olduğu sertifikalardan en öne çıkanları ISO 9001: 2015 ve OHAS 18001: 2007 Sertifikası olmaktadır.