Phihong

Phihong'un iş odağı, güç adaptörü pazarındaki liderliğini sürdürmek ve telekom, datacom, endüstriyel ve kişisel elektronik pazarlarında güç çözümleri sağlayarak anahtarlamalı güç kaynağı pazarını büyütmektir. Maliyet açısından rekabetçi, son derece güvenilir güç ve aksesuar çözümlerinden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Dünya çapındaki satış ve servis organizasyonu olan Phihong, Avrupa, Asya, Kuzey ve Güney Amerika'da merkez hizmetleri, uygulama mühendisliği desteği ve yerel "satış sonrası" servis merkezleri ile sağlar. Sıfır hata, zamanında teslimat ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetleri vermektedir.

Kaliteli ürünler, kaliteli mühendislik ile başladığını bilen Phihong’un Silicon Valley, California ve Taipei, Tayvan'daki büyük geliştirme merkezleriyle, müşterilerine değer ve performans sağlamak için teknolojik yetenek ve tasarlanmış verimliliği ideal bir karışımını sunar.

Tüm ürünler, simülasyon, EMC ve güvenlik uygunluk testi ve kapsamlı kalite incelemesi dahil olmak üzere tasarımdan doğrulamaya kadar titiz bir prosedürü takip eder. 1,5 milyon metrekareden fazla üretim alanı ile Phihong'un Çin'deki altı tesisi ile müşterilerimize artan ihtiyaçlarına hizmet etmek için birinci sınıf kalite ve küresel esneklik sağlamaktadır.

50 ppm'den daha az hata oranına sahip hem son teknoloji yüzey montajı hem de boydan boya işlem hatları sunmakta olan Phihong tesisleri ISO 9000 ve ISO 14000 sertifikalıdır.