Hanwha AI Kamera Karşılaştırma Tablosu (P Series AI, X Plus, X Core, Q Core)

Hanwha AI Kamera Karşılaştırma Tablosu (P Series AI, X Plus, X Core, Q Core)

Hanwha’nın P Series AI (PNO-A9081R), X Plus (XNO-9083R), X Core (XNO-C9083R), Q Core (QNO-C9083R) farklı serilerden aynı çözünürlükteki 4 kameranın AI temelinde yazılımsal ve donanımsal farklar bulunmaktadır.

Hanwha AI Kamera Karşılaştırma Tablosunu indirmek için tıklayınız.

Hanwha Group Hakkında 
1952 yılında kurulan Hanwha Group, Güney Kore’deki en büyük holdinglerden biribiridir ve bir “FORTUNE Global 500” şirketidir. Birincil sektörlerimizde (kimya, havacılık, mekatronik, güneş enerjisi ve finans) yaptığımız agresif yatırımlar, sürdürülebilir kalkınmanın ve herkes için daha parlak bir geleceğin temellerini atmaktadır. Şirket Güney Kore’deki 80 bağlı şirketi ve Amerika, Avrupa, Çin ve Güneydoğu Asya’nın ve Orta Doğu’nun gelişmekte olan pazarları da dahil olmak üzere dünya çapında 469 küresel ağı ile faaliyet göstermektedir.

Hanwha Vision Hakkında
Hanwha Vision, 30 yılı aşkın süredir birinci sınıf optik tasarım, görüntü işleme ve siber güvenlik teknolojileriyle küresel videolu gözetim sektörüne liderlik etmektedir. Şirket küresel bir görüntüleme çözümleri sağlayıcısı olarak kendi işini genişletirken Hanwha Vision, Yapay Zeka ve bulut teknolojilerini kullanmak yoluyla kilit bilgiler toplayarak ve büyük veri analiz araçları sağlayarak müşterilerine daha değerli ve anlamlı içgörüler sağlayacaktır.

EDS Elektronik Hanwha Vision Türkiye Yetkili Distribütörüdür.
10-07-2023 09:37