Perakende

İhtiyaca Özel Perakende Çözümleri

Küçük dükkanlar, büyük mağazalar ve çok şubeli süpermarketlerin faaliyetleri farklılık gösterse de ihtiyaç duydukları güvenlik sorunları hemen hemen aynıdır.
Güvenlik sistemleri geleneksel olarak perakendecilerin kayıpları minimize etmelerine ve personel ve müşteriler için emniyetli ve güvenli bir ortam oluşturmalarına yardım eden güçlü bir araçtır.
İhtiyaca Özel Perakende Çözümleri

CCTV Sistemleri

Kameralı güvenlik sistemleri geleneksel olarak perakendecilerin kayıpları minimize etmelerine ve personel ve müşteriler için emniyetli ve güvenli bir ortam oluşturmalarına yardım eden güçlü bir araçtır.

Teknolojideki son gelişmeler mağaza genelindeki etkinliği izleyebilme ve müşteri davranışlarını ve satın alma alışkanlıklarını daha iyi anlayabilme olanağı sağlıyor. CCTV Sistemleri Müşteri trafiğini analiz etmek, kuyrukları yönetmek, mağaza yerleşimi ve promosyonlara ilişkin olarak müşteri davranışlarını anlamak için EPOS gibi diğer mağaza içi sistemlerle entegre etmek üzere bir Açık Platform özelliğine sahip Wisenet kameraları kullanılabilir.
 
CCTV Sistemleri
Engelsiz Alışveriş Deneyimi

Engelsiz Alışveriş Deneyimi

EDS Engelli Çağrı Sistemleri, engelli müşterilere engelsiz bir alışveriş deneyimini sunmak için ihtiyaç duydukları anda yardım talep edebilmelerini sağlar.

Soğuk Zincir Sıcaklık Takibi

iSense ile soğuk zincir sıcaklık takibini yaparak ısının  belirlenen limitleri aşması halinde gerekli yerlere uyarı bilgisinin gönderilmesi, mobil uygulama ve web üzerinden raporlanabilmesi.
Soğuk Zincir Sıcaklık Takibi