Kariyer

İş Başvuruları

Başvuru Süreci

  • İşe alım sürecinde, açık pozisyonlar için kariyer portalları ve bireysel başvurular değerlendirilerek, adaylar pozisyona uygun olması durumunda ön görüşmeye çağırılır.
  • Ön görüşme insan kaynakları departmanı ve bölüm sorumlusu ile yapılmaktadır. İş ilanının pozisyonuna göre gerekli testler, kişilik analiz testleri ve vaka çalışmaları uygulanmaktadır.
  • İkinci görüşme bölüm yöneticisi ile yapılmaktadır. İkinci görüşme sonrası aday referansları incelenmektedir. Ücret çalışmaları sonrasında adaya teklif sunulmaktadır.
  • İş teklifi kabulü sonrasında, gerekli evrakların EDS'ye teslim edilmesi istenmektedir.
  • İnsan kaynakları ve muhasebe departmanı tarafından evrakları onaylanan adayın işe başlangıcı verilmektedir.
  • İşin ilk haftasında oryantasyon, İSG ve ISO9001 eğitimleri verilmektedir.

Staj Süreci

Teknik Meslek lisesi ve üniversite stajları ile genç yetenekleri iş hayatına hazırlıyoruz. Staj başvurularınızı bekliyoruz.

İş Fırsatlarına Göz Atın

Şirketimiz dahilindeki açık pozisyon için başvurulara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Eğitim ve Gelişim

Sürekli eğitim programları ile çalışanlarımızın profesyonel gelişimlerini her alanda geliştirme, yeteneklerinden en üst seviyede faydalanma ve sürekli öğrenmeyi destekleyerek şirket içinde başarıyı elde etmeyi amaçlıyoruz.

Şirket içerisinde ve dışarısında planlanan eğitimler ile uzmanlaşmayı ve gelişimi destekliyoruz.

Çalışan ihtiyaçlarına göre hayata geçirilen eğitimlerimiz mavi yaka ve beyaz yaka çalışanların talepleri ve yetkinlikleri doğrultusunda düzenlenmektedir.